ПАРТНЕРИ

Будівельна компанія “КомПрофБуд”

Заснована в м.Городок у 2006 році і працює на ринку вже дев’ятий рік.
Наша компанія працює в кількох напрямках: будівництво і ремонтні роботи житлових та нежитлових приміщень, проведення реставраційних робіт.

Фірма будує елітне та преміум класу житло, надаючи увесь спектр будівельно-ремонтних послуг за новими європейськими стандартами різного ступеня складності і функціонального призначення.

Нашими основними приорітетами є професіоналізм персоналу, гарантії за виконані роботи, гнучкість і окремий підхід у роботі з кожним замовником, а також якісні будівельні матеріли. Усі матеріали і устаткування мають сертифікацію заводів виробників.

Будівельне управління «Тернопільбуд»

Засноване 27 січня 1944 року.

• 15 підрозділів у складі «Тернопільбуду» забезпечують повний цикл будівництва – від виготовлення цегли, арматурних та бетонних конструкцій до опоряджувальних робіт.

• Протягом 2001 -2011 років «Тернопільбуд» збудував 91 житловий будинок із сферою соціально-культурного побуту, у яких знаходиться 4 156 квартир, загальною площею 291 842,9 кв.м, де проживають майже 13 тисяч тернополян.

• Серед об’єктів будівництва – сучасні будинки від котеджів до багатоповерхових будівель та інженерних споруд у всіх районах міста з використанням нових технологій і матеріалів.

ТОВ “ІММ”

Засновано у 1994 році, як багатопрофільне підприємство.

Основними напрямками діяльності фірми є: гуртова та роздрібна торгівля будматеріалами (вітчизняного і закордонного виробництва), доставка будівельних матеріалів (транспортні послуги), будівництво (загальнобудівельні та оздоблювальні роботи), виробництво будматеріалів.

Підприємство володіє власними виробничими базами. Головна база знаходиться у м. Львові по вул. Дж. Вашингтона 7 Б (площа території 0,55 га, критих цехів і складів 2200 м. кв.).
У нас можна придбати якісні будівельні матеріали, з доставкою по Львову та Львівській області. Компанія “ІММ” входить в ТОП рубрики найкращі будівельні організації, що працюють у сфері будівництва та пропонують Вашій увазі великий асортимент.

Компанія “Ферозіт”

Один з найпотужніших виробників будівельних матеріалів  в Україні. Продукція марки “Ферозіт” – це високоякісні матеріали для підлоги, штукатурні суміші, шпаклівки, клеї, грунтовки, пінополістирольні плити, фарби та готові композиції, які отримали широке визнання у професійних будівельників. Для наших газоблоків найкраще підходить клей “SHPATEN BLOK”.

Компанія “Бреннтаг Україна”

Є головним дистриб”ютором повного ряду хімічної продукції на світовому ринку. З нами співпрацює в поставках алюмінієвих паст для  газобетону виробництва румунського заводу “ALBA”.

ПП “Система оптимум” 

Пропонує якісну продукцію з Європи та Америки. Ми використовуємо хімічний реактив – гідроксид натрію виробництва польського заводу “ANVIL”.